Haber

Düzce Özel İdaresi depremzedelere yardımlarından dolayı teşekkür plaketi aldı

Kahramanmaraş ve Hatay’da yaşanan depremin ardından Hatay Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, bölgede uzun süre görev yapan ve depremzedeler için prefabrik yapılar üreten Düzce Özel İdaresi’ni de unutmadı. Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’e deprem sırasında yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kahramanmaraş ve Hatay’da geçtiğimiz aylarda meydana gelen depremlerde 11 şehir yerle bir oldu. Yüzyılın afetleri olan depremlerin ardından deprem bölgesinde aylarca görev yapan Düzce Özel İdaresi ekipleri, arama kurtarma, enkaz kaldırma ve depremzedeler için geçici yaşam alanlarının kurulması çalışmalarında uzun süre görev aldı. zaman. Ayrıca Hatay Tapu ve Kadastro Bölge Müdürlüğü, depremzedeler için konteyner üretmek üzere 5 atölye kuran Düzce Özel İdaresi’nin çalışmalarından dolayı teşekkür plaketi hazırladı. Plaket, Bölge Müdürü Tamer Taşkıran adına Özel İdare Genel Sekreteri Hayri Şen’e, Düzce Tapu Müdürü Gülsen Sağlam’a takdim edildi.

Hayri Şen, “Personelimiz gece gündüz afet bölgesinde çalıştı. Yaraları sarmak için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Bölge halkının her zaman yanındayız ve kalbimiz her zaman onlarla olacak.” – DÜZCE

honaz-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu