Yaşam

Manhattan Gecesi Hangi Kanalda? Manhattan Gecesi Oyuncuları Kimler? Manhattan Gecesi Filmi Saat Kaçta?

Bu akşam Beyaz TV ekranlarında seyircisiyle buluşmayı bekleyen olan Manhattan Gecesi filmi merak ediliyor. İzleyiciler bu bahisle ilgili araştırma yapılmaya başladı. Başrollerini Adrien Brody ve Yvonne Strahovski’nin paylaştığı film bugün izleyiciyle buluşacak. Peki Manhattan Gecesi filminin konusu nedir? Manhattan Gecesi filminin oyuncuları kimlerdir? İşte Manhattan Gecesi filmine dair merak edilen sorular ve cevapları…

Manhattan Gecesi Filmi Ne Anlatmaktadır?

Porter Wren, New York’un çok satan bir gazetesinde mahkeme ve cinayet yazılarını yazan köşe muharriri ve gazetecidir. 2 çocuklu bir aile babasıdır. Bir davette tanıştığı Caroline Crowley ile tanışır. Ünlü direktör olan kocası Simon’ı kısa süre önce polis tarafından çözülemeyen bir cinayete kurban veren Caroline, Porter’ı baştan çıkararak onu bu davaya dahil ederek çözmesini ister.

Manhattan Gecesi Sinemasının Oyuncuları Kimlerdir?

  • Adrien Brody

  • Yvonne Strahovski

  • Jennifer Beals

  • Campbell Scott

  • Linda Lavin

  • Steven Berkoff

Manhattan Gecesi Sineması Hakkında Detaylar

Manhattan Night, Brian DeCubellis’in yazıp yönettiği 2016 yapımı suç filmidir. Filmin başrollerini Adrien Brodyve Yvonne Strahovski paylaşmıştır. Film Lionsgate Premiere tarafından 20 Mayıs 2016 tarihinde vizyona girmiştir. Filmin senaryosu Colin Harrison’ın 1996 yılında yayınlanan Manhattan Nocturne isimli romanından uyarlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu