Haber

Muğla Büyükşehir Seçimlerde Hasta ve Engelli Taşıma Araçlarıyla Görevde

Muğla Büyükşehir Belediyesi, 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerde oy kullanacak hasta, yatalak ve engelli vatandaşları tam donanımlı hasta ve engelli taşıma araçlarıyla sandık başına götürecek.

Muğla’nın 13 ilçesinde Cumhurbaşkanlığı ve 28. Milletvekili seçimlerinde oy kullanacak hasta, yatalak ve engelli vatandaşlar için Büyükşehir Belediyesi’nin tam donanımlı hasta ve engelli taşıma araçları vatandaşların hizmetinde olacak. Büyükşehir Belediyesi, 14 Mayıs seçimlerinde oy kullanacak yatalak, hasta ve engelli vatandaşları 19 hasta nakil ambulansı, hasta ve engelli nakil aracı ve 41 işçiyle sandık başına götürecek.

Büyükşehir Belediyesi’ne 444 48 01 Davet Merkezi üzerinden ulaşan vatandaşlar, seçim günü evlerinden alınarak oy kullanacakları sandıklara götürülecek. Ulaşım hizmeti ilçelerin ortasında değil, sadece ilçe içinde yapılabilir. Vatandaşların seçimlerde demokratik haklarını kullanabilmeleri ve uzman ekiplerle sağlıklı bir şekilde sandıklara ulaşabilmeleri için misyonun başında büyükşehir grupları olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

dosemealtiajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu